Ławka gabionowa: Połączenie funkcjonalności i estetyki w ogrodzie


Podczas tworzenia ogrodu ważne jest nie tylko dobranie odpowiednich roślin i kwiatów, ale także dodanie kreatywnych elementów, które ożywią go i nadadzą mu nowy wymiar. Ławka gabionowa jest doskonałym przykładem takich elementów, które łączą funkcjonalność z estetyką. Ten nowoczesny i oryginalny projekt wnosi charakter do aranżacji ogrodu, jednocześnie spełniając praktyczne funkcje.

Nasza firma GABIONY LEMON zajmuje się produkcją wysokiej jakości ławek gabionowych. Oferujemy 2 rodzaje ławek gabionowych: 

1. Ławka gabionowa wykonana z koszy gabionowych

Ten typ ławki gabionowej składa się z koszy gabionowych = siatek gabionowych połączonych ze sobą zszywkami / spiralami i hakami. W naszej ofercie znajdziesz kompletne kosze gabionowe ze wszystkimi elementami montażowymi (spirale, haki). Jeśli jesteś zainteresowany koszami gabionowymi połączonymi za pomocą spinek gabionowych, a nie spiral - tworzą one schludniejszy wygląd - skontaktuj się z nami mailowo - sklep@gabionylemon.pl lub telefonicznie - +48 574 266 630. W zestawie nie ma drewna ani kamienia. Należy zadbać o prawidłowy rozmiar oczek siatki gabionowej w zależności od frakcji kamienia - oczko musi być większe niż frakcja kamienia.

ławka gabionowa ze spiralami ławka gabionowa ze spiralami 2 ławka gabionowa w łuku siedziska gabionowe gabionowe siedziska ogrodowe ściana oporowa gabionowa z ławkami kosy gabionowe z klipsami ławka gabionowa do ogrodu 

Sprzedam kosze gabionowe →

Oferta cenowa na ławkę wykonaną z koszy gabionowych →

2. Ławka gabionowa z systemu gabionowego Premium (na zamówienie)

Jeśli potrzebujesz ławki gabionowej o nietypowych wymiarach lub kształtach, wykonamy ją zgodnie z Twoimi wymaganiami w wielokrotnościach 5 cm długości i 20 cm wysokości. Grubość 20 cm - 40 cm. Rozmiar siatki to 20x5cm. W zestawie nie ma drewna ani kamienia. Należy zadbać o prawidłowy rozmiar oczek siatki gabionowej w zależności od frakcji kamienia - oczko musi być większe niż frakcja kamienia.

gabionova lavicka na mieru gabionová lavička na mieru gabionová lavička gabiony lemon

Sprzedam ławkę gabionową na zamówienie →

Zalety ławki gabionowej: 

  • długa żywotność (50 lat)
  • nie zmienia swojego wyglądu z upływem czasu
  • nie wymaga konserwacji
  • naturalny wygląd
  • trwała i mocna, nie jest podatna na wiatr, deszcz, śnieg czy mróz
  • może również służyć jako ściana oporowa

Wskazówka: Podczas budowy ławki gabionowej ważne jest, aby górna pokrywa (drewniana / PCV / betonowa) była większa niż podstawa gabionu.

Instrukcje dotyczące montażu koszy gabionowych i systemu gabionowego Premium znajdują się w sekcji - Instrukcje montażu gabionów

Ławka gabionowa to prosta, ale elegancka konstrukcja stalowa wypełniona kamieniami. Kosze gabionowe są wykonane z trwałego materiału (stali ocynkowanej), aby wytrzymać warunki pogodowe, zapewniając jednocześnie wystarczającą wytrzymałość i trwałość przez kilka dziesięcioleci. Kształt ławki można dostosować do indywidualnych preferencji, niezależnie od tego, czy chcesz ławkę prostą, czy zakrzywioną, aby dopasować ją do konturów ogrodu.

Ławka gabionowa to nie tylko element estetyczny, ale także wygodne miejsce do odpoczynku i relaksu w ogrodzie. To świetne miejsce do czytania książki, spotkań z przyjaciółmi lub po prostu podziwiania otaczającej przyrody. Dzięki solidności i trwałości konstrukcji gabionowej, ławka jest odporna na warunki atmosferyczne i może służyć jako stały element ogrodu przez wiele lat.

Konstrukcja gabionowa ławki ma doskonałe cechy, które odróżniają ją od innych tradycyjnych elementów ogrodowych. Jest odporna na warunki atmosferyczne, nie zmienia swojego wyglądu i jest łatwa w utrzymaniu. Ponadto jej montaż i instalacja są stosunkowo proste i nie wymagają specjalnych narzędzi ani umiejętności.

Jeśli szukasz sposobu na rozjaśnienie swojego ogrodu i dodanie do niego unikalnego elementu, ławka gabionowa to świetny wybór. Łączy w sobie praktyczność z estetyką i wnosi niepowtarzalny charakter do ogrodu bez konieczności konserwacji. Oprócz oferowania wygodnego miejsca do relaksu, można cieszyć się jej naturalnym i eleganckim wyglądem.

ławki gabionowe w parku
ławki gabionowe przy ognisku
ławka gabionowa odpowiednia do ogrodu
 

© 2024 GabionyLemon.pl | Umieszczanie treści na innych stronach, ich rozpowszechnianie przez prasę i inne media podlega prawu autorskiemu i jest możliwe tylko za pisemną zgodą LEMON trade s.r.o.

Stworzone przez FúúDobre

Bezpieczna płatność

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store